Jsme tu pro Vás už od roku 2011. Kamenné prodejny v Brně a Vyškově. Opravujeme veškeré elektronické cigarety a ostatní příslušenství.

Kvalitní atomizery, které Vám společně s nabídkou elektronických cigaret, e-liquidu, catridge, náhradních baterií a dalšího příslušenství pro e-kouření nabízíme v našem e-shopu, Vám zajistí dostatečné množství dýmu a dlouhou životnost. Atomizér představuje elektronický přístroj, jehož hlavní funkce spočívá ve vytváření kouře (páry). Trvanlivost atomizéru bývá většinou v rozmezí 2 - 6 týdnů. Z tohoto důvodu doporučujeme mít dostatečný počet atomizérů vždy v zásobě.

Atomizéry pro každý typ elektronické cigarety

Atomizéry jsou určeny pro všechny typy námi nabízených e-cigaret. Standardně se umísťují uprostřed elektronické cigarety, konkrétně mezi baterii a náustek s náplní. U atomizeru 510 je důležité, aby spodní část atomizéru měla kontakt s vatičkou cartridge, neboť z ní nasává e-liquid. Nasávání dostatečného množství e-liquidu a vytvoření skutečně těsného kontakt je základní podmínkou pro vytvoření dostatečné dýmavosti.

TIP: Pokud se Vám stane, že se vatička v patroně stlačí dolů a ztratí kontakt z atomizérem, což má za následek nedostatečnou tvořivost kouře, postačí, když vatičku "načechráte" např. špendlíkem nebo jehlou.

Objednejte si atomizéry pro lepší požitek z kouření na  lepsiCigareta.cz .  

Kategorie neobsahuje žádnou podkategorii ani zboží.

Přihlásit
Zapomněli jste heslo?
Zadejte Váš e-mail a přihlašovací údaje Vám budou zaslány na Vaši e-mailovou adresu zadanou při registraci.


Košík je prázdný

Poslední navštívené zboží
  • Doposud jste žádné zboží nenavštívili.
Rychlé vyhledávání
Měna
Reklamace

Pro bližší informace o postupu reklamace klikněte na odkaz: Reklamace

 
 
 
© Elektronická cigareta