Kamenné prodejny v Brně, Vyškově a Prostějově. Opravujeme veškeré elektronické cigarety a ostatní příslušenství.

Elektronická cigareta a její princip

Hlavní princip, na kterém elektronická cigareta funguje, je zcela jednoduchý. Tekutina, která se nazývá e-liquid a jenž je v elektronické cigaretě obsažena, se pomocí atomizeru mění v páru, kterou její uživatel vdechuje a to stejným způsobem, jakým je zvyklí u cigarety tabákové a to včetně "vdechování kouře".

Největší a neocenitelnou předností, kterou má elektronická cigareta je ovšem fakt, že dým, který produkuje, neobsahuje kromě nikotinu žádné škodlivé látky, které vznikají spalováním tabáku a papírku u běžných tabákových cigaret. Kuřák elektronické cigarety si tak může svůj rituál vychutnat na všech místech, aniž by obtěžoval své okolí zápachem. Elektronická cigareta Vám tak ušetříte nejen Vaše zdraví, ale také zdraví Vašich blízkých a v nepodstatné řadě i Vaši peněženku.

Nejoblíbenější elektronická cigareta řady eGo

Elektronická cigareta eGo patří k nejoblíbenějšímu a nejvíce prodávanému modelu elektronické cigarety na českém trhu. Poslední dobou se však stávájí stále více oblíbené bateriové gripy, což je elektronická cigareta s velkou kapacitou baterie a hlavně se spoustou přídavných funkcemí, jako je například plynulá regulace výkonu e-cigarety, měření odporu cartomizeru, zobrazení zbývající kapacity baterie atd.

Zajímají Vás další zajímavé informace týkající se elektronické cigarety a elektronického kouření? Pak nás neváhejte kontaktovat anebo navštivte naši sekci
elektronická cigareta od A -Z 
 

Nejoblíbenější Elektronické cigarety - novinky

Elektronická cigareta prochází velice rychlým vývojem. Všechny novinky i akční nabídky e-shopu lepsiCigareta.cz najdete v sekci Novinky nebo Sleva 

Přihlásit
Zapomněli jste heslo?
Zadejte Váš e-mail a přihlašovací údaje Vám budou zaslány na Vaši e-mailovou adresu zadanou při registraci.


Košík je prázdný

Poslední navštívené zboží
  • Doposud jste žádné zboží nenavštívili.
Rychlé vyhledávání
Měna
Reklamace

Pro bližší informace o postupu reklamace klikněte na odkaz: Reklamace

 
 
 
© Elektronická cigareta