Jsme tu pro Vás už od roku 2011. Kamenné prodejny v Brně a Vyškově. Opravujeme veškeré elektronické cigarety a ostatní příslušenství.

E-liquid je kapalina, bez níž se neobjede žádná elektronická cigareta , neboť slouží k dokapávání nových i použitých cartridgí i cartomizeru. Náš e-shop Lepsicigareta.cz má pro Vás připravenou nejen nabídku e-liquidů v prémiové kvalitě , ale také novou řadu E-liquid - LIQUA, která Vám zajistí ještě větší a silnější požitek z Vašeho e-kouření.

Nová řada e-liquid - LIQUA pro e-cigaretu

Řada eliquidů LIQUA je určena pro každý typ elektronické cigarety a vyznačuje se reálnou chutí a skvělou dýmavostí, pro niž je našimi zákazníky velice oblíbená. Vybírat můžete nejen z několika zajímavých a netradičních chutí, jakými je např. citrus mix, jablko, jahoda, káva, tiramisu či mentol, ale také z množství nikotinu, které obsahují. V nabídce máme e-liquid s 24mg,  18mg , 12mg 9mg  a dokonce i s 0 mg nikotinu. 

Poznejte nové chutě a vůně a objednejte si e-liquid LIQUA v našem e-shopu s e-cigaretami a příslušenstvím pro e-kouření  Lepsicigareta.cz. 

Vážení zákazníci, výrobce liquidů Liqua ukončila výrobu liquidů s obsahem nikotinu 24 mg. Připravují se tak na plánovanou legislativu, kdy v budoucnu nebude možné prodávat liquidy s obsahem nikotinu více než 20 mg. Jelikož již tedy není možné liquidy Liqua v síle 24 mg u výrobce objednat, postupně doprodáme skladové zásoby v této intenzitě a nově je již nenaskladníme. Věříme, že přechod na nižší intenzitu Vám nebude činit velké problémy. 

Kategorie obsahuje tyto podkategorie:

Přihlásit
Zapomněli jste heslo?
Zadejte Váš e-mail a přihlašovací údaje Vám budou zaslány na Vaši e-mailovou adresu zadanou při registraci.


Košík je prázdný

Poslední navštívené zboží
  • Doposud jste žádné zboží nenavštívili.
Rychlé vyhledávání
Měna
Reklamace

Pro bližší informace o postupu reklamace klikněte na odkaz: Reklamace

 
 
 
© Elektronická cigareta