Jsme tu pro Vás už od roku 2011. Kamenné prodejny v Brně a Vyškově. Opravujeme veškeré elektronické cigarety a ostatní příslušenství.

Eliquid tvoří důležitou součást Vaší elektronické cigarety, doutníku či dýmky, neboť slouží jak k pravidelnému doplňování nových i použitých cartridgí, tak k dokapávání  cartomizerů. Náš e-shopu Lepsicigareta.cz pro Vás proto přichystal ty nejlepší e-liquidy pro e-cigarety ve skutečně prémiové kvalitě za přijatelnou cenu, díky níž ušetříte další nemalé náklady do Vašeho rodinného rozpočtu. K těmto e-liquidům, také máme v české republice vypracovaný rozbor , podle jehož výsledků neobsahuje žádné látky škodlivé lidskému organismu.

Eliquid v několika chutích

Hlavními složkami e-liquidu jsou nicotin, propylen-glycol, vegetable-glycol, kyselina mléčná, alkohol a potravinářské aroma a v našem e-shopu s elektronickými cigaretami a dalšími doplňky je dodáván v mnoha příchutích a 5ti intenzitách nikotinu. Složení našich e-liquidů je 70% PG a 30% VG, což jim dává výbornou chuť a skvělou dýmavost. 

Vychutnejte si Vaši e-cigaretu a objednejte si e-liquid v prémiové kvalitě na  lepsiCigareta.cz. 


  
 

Kategorie neobsahuje žádnou podkategorii ani zboží.

Přihlásit
Zapomněli jste heslo?
Zadejte Váš e-mail a přihlašovací údaje Vám budou zaslány na Vaši e-mailovou adresu zadanou při registraci.


Košík je prázdný

Poslední navštívené zboží
  • Doposud jste žádné zboží nenavštívili.
Rychlé vyhledávání
Měna
Reklamace

Pro bližší informace o postupu reklamace klikněte na odkaz: Reklamace

 
 
 
© Elektronická cigareta - lepsiCigareta Brno