Zaregistrujte se a získejte nárok na věrnostní slevu!

E-liquid Shot booster NicSalt 50/50 10ml 20mg

Značka: EXPRAN
45 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

E-liquid Shot booster NicSalt
 
Objem: 10ml
Obsah nikotinu: 20mg/ml.
Poměr PG/VG: 50/50

Booster na bázi nikotinové soli (NicSalt) představuje skvělou volbu pro všechna zařízení typu POD a MTL atomizéry. NicSalt se vyznačuje především mnohem rychlejším vstřebáním nikotinu a jemným, ale citelným HITem. Další nespornou výhodou nikotinových solí je mnohem lepší odpařování při nižší teplotě spirálky a delší životnost žhavícího tělíska.

Nikotinový BOOSTER E-liquid Shot NicSalt 10ml umožní domácí výrobu vlastních e-liquidů na bázi nikotinové soli. Provedení Fifty je složeno ze stejného poměru PropylenGlykolu (PG) a rostlinného Glycerolu (VG) a skvěle so hodí pro řidší e-liquidy s vyváženým poměrem mezi přenosem chuti a menší kouřivostí především pro MTL vapery a POD zařízení. Není vhodné ho používat u nízkoodporových zařízeních.

 

E-liquid Shot booster NicSalt jsou naprosto bez jakékoliv chuti a zápachu. Díky tomu nezkreslují aroma příchutě a umožňují namíchat si téměř jakýkoliv e-liquid.

 

Každé balení báze E-liquid Shot NicSalt je opatřeno bezpečnostním víčkem zamezujícím nechtěné otevření. Kvalitní báze tvoří polovinu skvělého a jedinečného e-liquidu. Druhou polovinu tvoří příchuť, kterou si můžete vybrat zde

 
 
Tento produkt je určen pouze pro domácí míchání náplní do elektronických cigaret.
 
Upozornění:
 
Tento výrobek obsahuje nikotin a je nevhodný pro těhotné ženy a kojící matky.
 
Zákaz prodeje osobám mladším 18 let.