Zaregistrujte se a získejte nárok na věrnostní slevu!

ELF BAR 600, jednorázová e-cigareta, Strawberry Ice Cream

199 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednorázová elegantní elektronická cigareta s liquidem SALT.

Příchuť: Poctivá jahodová zmrzka


Jednorázová elektronická cigareta s liquidem SALT, baterií o kapacitě 550mAh a vestavěnou cartridgí o objemu 2ml Vám poskytne až 600 potažení. Je vhodná především pro ty, kteří si chtějí elektronickou cigaretu vyzkoušet bez velkých investic.

Je ideální řešení pro kuřáky, kteří potřebují jednorázově překlenout pobyt v nekuřáckém prostředí – v kanceláři, autobusu, letadle, kině, restauraci apod. 

Liquidy SALT se od běžných liquidů odlišují tím, že mají nižší PH a obsahují stále více oblíbenou a žádanou nikotinovou sůl, díky které dochází k rychlejší a kvalitnější vstřebatelnosti = bez dráždivého pocitu v krku oproti klasickým liquidům. V přírodě se tato sůl volně vyskytuje v tabákových listech.....díky tomu tyto liquidy obsahují přirozenou formu nikotinu, který je pro tělo lépe vstřebatelný a nezkresluje chuť liquidu. Velkou výhodou je rychlejší proces odpařování (nikotinová sůl se odpařuje při nižších teplotách) a daleko lepší vstřebatelnost, díky které je intenzita vapování nižší, takže spotřeba těchto liquidů s nikotinovou solí je nižší, než u klasických liquidů na stejném zařízení. Také se tím prodlužuje životnost žhavících hlav a snižuje spotřeba baterie.

Tyto liquidy jsou velmi vhodné pro kuřáky, kteří přecházejí z klasických cigaret na elektronické, kdy je nutné, aby nový e-kuřák dostal do těla dostatečné množství nikotinu, bez jakéhokoli dráždivého pocitu (škrábání, kašlání).Parametry:

Baterie: 550mAh (nenabíjecí)
Výdrž: až 600 potažení
Intenzita 20mg nikotinu (NicSalt)
Množství e-liquidu: 2ml