Zaregistrujte se a získejte nárok na věrnostní slevu!

FlavourArt Jamajský rum

Značka: FlavourArt
119 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jamajský rum / Jamaica Special - Příchuť Flavour Art

Příchuť od italského výrobce Flavour Art určená pro míchání vlastních e-liquidů.

Skvělá příchuť pro běžné doslazovaní a výtečný rum sám o sobě. Spíše se však připravte na máslový grog, než na klasický tuzemák. Skvěle se dá míchat s ovocem, zvláště s tím tmavším a s bobulemi. Ideálně jej však zkuste zkombinovat s Vídeňským krémem, se Sušenkou a podobně. Chybu neuděláte ani ve spojení s kávou.

Pouze Flavour Art za dlouhá léta své existence nabízí tak širokou a propracovano nabídku příchutí. Od obyčejného jablka a jahody, přes komplexnější tiramisu a koblihy až po bohatý výběr tabákových specialit nebo jedinečných příchutí jako bergamot a whisky. Flavour Art má skutečně něco pro každého.

Veterán výroby příchutí nejen pro elektronické cigarety. Každá příchuť je dovedena k dokonalosti a pečlivě připravena těmi nejzkušenějšími a nejlepšími mistry. Veškerá výroba podléhá přísným evropským standardům a Flavour Art splňuje všechny potřebné certifikace.

Jedná se o vysoce koncentrované příchutě, ne o hotové náplně. Příchuť je potřeba smíchat s bází obsahující propylen glykol a/nebo rostlinný glycerol.

Doporučené dávkování: 2-3% (případně dle potřeby)
Doporučená doba zrání: 1-2 týdny

Vyrobeno v Itálii.Nelze na velkoobchodní prodej.