Zaregistrujte se a získejte nárok na věrnostní slevu!

Joyetech eGo AIO 1500mAh černá 1ks

Značka: Joyetech
449 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Další verze oblíbené elektronické cigarety Joyetech eGo AIO. EGo AIO je kvalitní, cenově dostupná  elektronická cigareta s velice jednoduchým ovládáním. Tento model má integrovanou baterii se slušnou kapacitou 1500 mAh. E-cigareta  eGo AIO patří k tzv. All-in-one, tedy vše v jednom. Vejde se tak pohodlně do každé kapsy. Navíc tato cigareta slibuje opravdu skvělý požitek z vapování. 

eGo AIO snadno po odšroubování vrchní části naplníte a také přívod vzduchu si lze regulovat. V sadě jsou dodávány dvě žhavící hlavy a to s odporem 0,6 ohmu pro potahování pusa-plíce. K dokoupení můžete ještě vybírat žhavící hlavy s odporem 0,5,  1 nebo 1,5 ohmu. Nabíjet tuto el. cigaretu můžete snadno pomocí USB portu.

Výrobce Joyetech navíc vybavil tento model podsvícením liquidu pomocí LED diody. Dlouhým podržením tlačítka (když je cigareta vypnutá) můžete přepínat mezi barvami.

eGo AIO je určena jak začínajícím e-kuřákům, tak pokročilejším, kteří si chtějí dopřát kvalitu a především skvělý požitek z e-kouření.

Kompletně rozebíratelná All in one


Balení obsahuje:

1x eGo AIO
2x ks náhradní žhavící hlava BF SS316 0,6ohm
1x USB nabíjecí kabel
1x eGo AIO náustek

Parametry:
Baterie: 1500 mah
Obsah tanku: 2 ml
Materiál - pyrexové sklo a ocel
Nabíjení: micro USB


Barva: černá

Baleno v dárkové krabičce

Velkoobchodní cena na dotaz


Plnění