Zaregistrujte se a získejte nárok na věrnostní slevu!

JOYETECH EXCEED GRIP PRO 40W 1000MAH

Značka: Joyetech
899 Kč

Zvolte variantu

Detailní informace

Barva: Černo-modrá
Skladem
899 Kč

Detailní popis produktu

Úspěšná řada elektronických cigaret od předního výrobce Joyetech představuje nový model. EXCEED Grip Pro navazuje na své populární předchůdce, a to nejen malými rozměry, které se pohodlně vejdou do dlaně a schovají v kapse, ale také integrovanou baterií s kapacitou 1000mAh. Ta se snadno nabíjí přes micro USB port ve spodní části zařízení. Nově však uvnitř této e-cigarety najdete inteligentní čip umožňující nastavení výkonu prostřednictvím barevného displeje.

Dostupný je také pokročilý Smart režim. Ten vám umožní bezstarostné používání Joyetech EXCEED Grip Pro e-cigarety. S tímto režimem si e-cigareta po instalaci podu se žhavící hlavou sama automaticky nastaví vhodný výkon. Ani tak malé elektronické cigaretě nechybí důležité ochrany pro bezpečné vapování. Při používání Joyetech EXCEED Grip Pro se můžete spolehnout na ochranu proti zkratu, podbití, přebití, ale i přežhavení, protože zařízení přestane žhavit spirálku po deset vteřinách.

EXCEED Grip je pod systém, jeho součástí je tak malá plastová nádržka, takzvaný pod, který slouží pro plnění e-liquidem a vkládá se do něj žhavící hlava. V balení na vás čekají hned dvě žhavící hlavy pro dva způsoby vapování. Vyzkoušet si tak můžete jak přímé potahování do plic s EZ hlavou o odporu 0,4Ω, tak příjemně utažené potahy pusa-plíce podobné klasickým cigaretám, které zajistí EZ hlava s odporem 1,2Ω. Žhavící hlava se dá v podu velice snadno vyměnit, stačí ji do plastové nádržky prostě zasunout.

Parametry:Obsah balení a parametry

Rozměr: 74x40x21mm
Objem cartridge: 2,6ml
Kapacita baterie: 1000mAh
Výkon: až 40W

Obsah balení:
1 x Exceed Grip Pro
1 x EZ cartridge 
1 x EZ atomizer 0,4ohm
1 x EZ atomizer 1,2ohm
1 x 510 náustek
1 x Micro USB kabel
1 x Šňůrka 

BaterieBaterie:

Integrovaná baterie má kapacitu 1000mAh a pohodlně ji nabijete prostřednictvím micro USB portu. 

 

 

 

Ovládání:Ovládání

Chytrý čip nabízí režim Smart, díky kterému si EXCEED Grip Pro sám nastaví ideální výkon. Ten si však kdykoliv můžete upravit podle svých potřeb. 

 

 

 PodPod:

Joyetech EXCEED Grip Pro je pod systémem a jeho součástí tak je i pod. To je plastová nádržka, která se plní e-liquidem a vkládá se do ní žhavící hlava. Pod se do e-cigarety jednoduše zasune. 

 

 

 

Výměna hlavy:Výměna hlavy

Výměna žhavící hlavy je v EZ podu velmi jednoduchá. Pod stačí vytáhnout z e-cigarety a poté už jen zbývá vytáhnout i žhavící hlavou. Žádné šroubování, ani složitá instalace. 

 

 

Žhavící hlavyŽhavící hlavy:

Balení obsahuje dvě žhavící hlavy. Zatímco hlava s odporem 0,4Ω má v sobě moderní mesh a je určena pro přímé potahování do plic, klasickou spirálkou vybavená hlava o odporu 1,2Ω je určena pro potahování pusa-plíce.