Zaregistrujte se a získejte nárok na věrnostní slevu!

Kick it, Melounová fantazie

Značka: Kick It
199 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Příchuť Kick It v Shake and Vape balení je určená pro namíchání vlastního e-liquidu.

Příchuť: 
Kick It– Meloun fantasy

Výrazná melounová vlna zaplaví vaše chuťové pohárky a vy si užijete příjemné osvěžující tóny se sladkým základem připomínající žvýkačku. Skutečná melounová fantazie, která s vámi zůstane na dlouho.


 
Doplňte příchuť bází a užijte si vynikající e-liquid v praktickém balení. S Kick It Shake and Vape už nemusíte vymýšlet, kolik použít příchutě, připravil jsme si pro vás přesně odměřené množství, se kterým po dolití báze vytvoříte chuťově výrazný a bohatý e-liquid. Je libo tropické ovoce, svěží meloun nebo snad dezertové lahůdky v podobě jablečného koláče a newyorského cheesecaku? Stačí dolít, protřepat a máte připravenou perfektní náplň.
 
Pečlivá výroba probíhá přímo v České republice. V zařízeních, která splňují striktní nařízení, se za přísného dohledu využívají pouze ty nejlepší a nejkvalitnější suroviny. Jen tak může být vždy a s naprostou jistotou zaručen dokonalý výsledný produkt, který splňuje veškerá očekávání. Právě silný důraz na špičkovou výrobu odděluje kvalitní příchutě od těch průměrných.


Jedná se o vysoce koncentrované příchutě, ne o hotové náplně. Příchuť je potřeba smíchat s bází obsahující propylen glykol a/nebo rostlinný glycerol.