Zaregistrujte se a získejte nárok na věrnostní slevu!

Liqua Mix&Go Turkish Tobacco 12ml

Značka: Ritchy Group
229 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Příchuť LIQUA v Shake and Vape balení určená pro namíchání vlastního e-liquidu.

Turecký tabák... 
Společnost Ritchy (Liqua) je přední výrobce liquidů na světě, a to díky své jedinečné a čisté chuti. Nyní přichází na trh se svými příchutěmi Mix&Go pro všechny DIY nadšence. Při jejich výrobě používá aromata speciálně určená pro liquidy a společně s kvalitními výrobními procesy umožňuje uživateli užít svůj hotový liquid již za 5 minut = žádné zrání a čekání jako u běžných příchutí jiných výrobců. Aby byla během doby trvanlivosti kvalita chuti stabilní a zabránilo se oxidaci, doplňuje výrobce lahvičku s příchutí dusíkem. Pro snazší míchání liquidu je krabička a lahvička opatřena jednoduchým návodem. Příchutě jsou dodávány v 70ml lahvičkách s odjímatelným kapátkem, které obsahují 12ml koncentrátu. Uživatel tak pouze přidá bázi do lahvičky, zatřese s ní a má hotový e-liquid. Příchuť může být použita pouze jako aroma do bází....nejedná se o hotový liquid.
Nečekejte a vapujte. S novou sérií příchutí LIQUA už nemusíte nic složitě odměřovat a zdlouhavě čekat, stačí 70ml lahvičku dolít bází s boosterem, pořádně zamíchat a máte připravený dokonalý e-liquid. A to všechno díky 12ml koncentrované příchuti, která nepotřebuje zrát a dodá vaší náplň intenzivní chuť.

Těšit se můžete na vybrané příchutě z vynikajících řad LIQUA Elements, Mixes a nově také COOL. Čeká na vás kultovní Lesní směs a oblíbené tabáky Americký, Tradiční a Čistý. Milovníci komplexnějších příchutí se mohou těšit na lahodný Newyorský Cheesecake a výrazné Tutti Frutti. To pravé osvěžení pak nabízí COOL řada s tropickou dvojicí Zeleného manga a Liči, které doplňuje sladká Malina.

Příchutě LIQUA jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších ingrediencí a samozřejmě splňují všechny standardy a světové certifikace. Vyráběny jsou v přísně kontrolovaných laboratořích a vy se tak vždy můžete spolehnout na prvotřídní kvalitu.

Prázdné místo v lahvičce je vyplněno dusíkem a díky tomu si aroma ponechá své vlastnosti po delší dobu. Pohodlné použití zajistí praktické a jednoduše odnímatelné kapátko a ergonomická lahvička.

Jedná se o vysoce koncentrované příchutě, ne o hotové náplně. Příchuť je potřeba smíchat s bází obsahující propylen glykol a/nebo rostlinný glycerol.