Zaregistrujte se a získejte nárok na věrnostní slevu!

Loulou Line - Jane - Shake and Vape

199 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Příchuť Loulou v Shake and Vape balení určená pro namíchání vlastního e-liquidu.

Příchuť : Jane

Ultimátní citrusový mix v sobě kombinuje výrazné sladké tóny klasického a červeného pomeranče spolu s mandarinkami a kyselými limetkami.
Čerstvé lístky máty dodají perfektní osvěžující nádech.

Exotické ovoce, domácí koláč, limonáda i ledová tříšť, tyhle dobrůtky si pro vás připravily slečny v sérii Loulou Line. Kelly, Ruby, Rose a Meredy přichází s výraznými Shake and Vape příchutěmi, do kterých si stačí dolít bázi, vše pořádně promíchát a pak už si jen vychutnávat prvotřídní e-liquid. Plná výrazná chuť, intenzivní tóny a okamžité použití, Loulou Line nepotřebuje zrát a vy tak s touhle příchutí nemusíte čekat, abyste ji plně docenili.

Pečlivá výroba probíhá přímo v České republice. V zařízeních, která splňují striktní nařízení, se za přísného dohledu využívají pouze ty nejlepší a nejkvalitnější suroviny. Jen tak může být vždy a s naprostou jistotou zaručen dokonalý výsledný produkt, který splňuje veškerá očekávání. Právě silný důraz na špičkovou výrobu odděluje kvalitní příchutě od těch průměrných.

Jedná se o vysoce koncentrované příchutě, ne o hotové náplně. Příchuť je potřeba smíchat s bází obsahující propylen glykol a/nebo rostlinný glycerol.

Parametry:
20ml příchutě v 60ml lahvičce.