Zaregistrujte se a získejte nárok na věrnostní slevu!

Riot Squad PUNX Shake and Vape 20ml Strawberry, Blueberry & Raspberry

Značka: Riot Labs
249 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Příchuť: Jahoda, borůvka a malina...

Novou řadu příchutí Riot Squad PUNX si získá milovníky ovoce.  V této edici výrobce kladl důraz na směsi tvořené především exotickým a tropickým ovocem plným skvělé chuti a svěžesti. Snadno se tak přenesete do exotického ráje. Všechny příchutě z řady jsou vyladěné do detailů a ohromí vás vyladěnými kombinacemi ovocných plodů.  Šest unikátních příchutí se hodí k vapování v průběhu celého roku.
 
Za výrobou příchutí Riot Squad PUNX stojí prémiový výrobce Riot Labs z Velké Británie. Výrobce nekompromisně dbá na nepřekonatelnou kvalitu, které je dosaženo již samotným výrobním procesem, jež probíhá čistě na území Velké Británie v laboratořích tohoto renomovaného výrobce a jen z těch nejkvalitnějších a nejchutnějších surovin na trhu. Společnost Riot Labs se skládá ze skupiny vaperů a milovníků kvalitních aromat.
 
Příchutě Riot Squad PUNX jsou typu shake & vape, budete je tedy moci vapovat bez potřeby dalšího zrání ihned po dolití základní báze. Příchutě jsou dodávány ve stylových 60 ml lahvičkách, ve kterých se nachází 20 ml příchutě.  
 
Postup přípravy vymazlené náplně je naprosto snadný. Stačí do lahvičky s aromatem dolít bázi, důkladně protřepat a můžete ihned vapovat. Ideální je použít báze s vyšším podílem VG, ale použít můžete samozřejmě i klasické báze s poměrem 50/50 nebo báze s nikotinovou solí.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Riot Squad
Objem lahvičky: 60 ml
Objem aromatu: 20 ml