Zaregistrujte se a získejte nárok na věrnostní slevu!

Shake & Vape Aramax - Jahoda a Kiwi

Značka: ARAMAX
199 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Příchuť Aramax Shake and Vape Strawberry & Kiwi

Objem: 12ml aroma
Obsah nikotinu: 0mg/ml.
Příchuť:

Strawberry & Kiwi - Neodolatelné spojení šťavnatých jahod a zralého kiwi je plné ovocné chuti. Výraznou jahodu v dochuti dokreslují lehce trpké tóny kiwi.

Nová řada Aramax Shake and Vape představuje novinku v podobě Shake and Vape. Nyní si můžete namíchat váš oblíbený liquid v 60ml lahvičce na vámi libovolný poměr PG/VG

K výrobě se používá Propylenglykol - viskózní kapalina bez barvy a zápachu používající se v medicíně, kosmetice, potravinách, atd. Do této kapaliny (e-liquidu) se přidá příchuť. Příchutě Aramax  splňují ty nejpřísnější normy USP a certifikáty SGS a RoHS.

Postup přípravy e-liquidu Aramax: Do 60 ml lahvičky s 12 ml příchutě dolijte bázi. Báze na výběr zde. Lahvičku důkladně protřepejte. Poté můžete ihned vapovat díky systému shake & vape. Doporučujeme především báze s vyšším podílem VG (rostlinný glycerol), nejlépe 70% - 80% VG. Použít však můžete také klasické báze 50/50, nebo báze s vyšším podílem PG. Pro zvýraznění výsledné chuti můžete nechat hotový e-liquid také cca 3 dny odležet.

Používáme ověření věku Adulto