Zaregistrujte se a získejte nárok na věrnostní slevu!

Uwell Caliburn X Pod elektronická cigareta 850mAh

Značka: Uwell
899 Kč

Zvolte variantu

Detailní informace

Barva: Stříbrná
Skladem
899 Kč

Detailní popis produktu

Oblíbená řada Caliburn výrobce UWELL nyní rozšiřuje o další model a to Caliburn X. Tato multifunkční podsystémová elektronická cigareta má kompaktní rozměry a přesně padne do ruky. Tělo je vyrobeno z kvalitní hliníkové slitiny a jak jsme u tohoto výrobce zvyklí, preciznost zpracování a cit pro detail zaujme i u tohoto modelu. Lákavý design je podtržen velkorysým displejem a jemným nápisem Caliburn ve spodní části. Navíc do vínku Caliburn X dostal i funkci nastavení výkonu.

Tělo této e-cigarety obsahuje integrovanou baterii s kapacitou 850 mAh a pro většinu uživatelů, se tak postará o celodenní vapování bez nutnosti nabíjení. Rychlé nabíjení zajišťuje USB-C port, který najdete vespod těla e-cigarety. Výkon můžete nastavovat od 5W do 20W Vapovat můžete jak s pomocí tlačítka, pokud jste na to zvyklí, tak i bez nutnosti spínání.

Uwell Caliburn X je vybaven velkým OLED displejem, který zobrazuje všechny důležité informace. Spínací tlačítko je jakoby součástí displeje v jeho horní části. Ve výbavě nechybí ani regulace sání vzduchu pomocí posuvného tlačítka umístěného na pravé straně e-cigarety.

Součástí Caliburn X je plastová cartridge s horním plněním (otvor je umístěn pod náustkem). V balení naleznete žhavící hlavu G2 UN2 Meshed s odporem 1,2 ohm a G Mesh s odporem 0,8 ohm. Žhavící hlavu snadno vyměníte, je do cartridge jen vsunuta, nic nešroubujete. Kapacita podu je až 3ml.

 

Obsah balení:Uwell-CALIBURN-X-Pod-Kit-10_pODfJ
1 x Caliburn X baterie
1 x Caliburn X cartridge 3 ml
1 x Caliburn G2 UN2 Meshed žhavicí hlava 1,2ohm
1 x Caliburn G žhavicí hlava Mesh 0,8ohm
1 x USB-C kabel

Doplňkové parametry

Kategorie: POD systémy
Rozměry: 27 x 16 x 108mm
Objem cartridge: 3ml
Baterie: 850mAh
Výkon: 5-20W