Zaregistrujte se a získejte nárok na věrnostní slevu!

Vape Fest - Jazz Jam Shake&Vape 20ml

Značka: Vape Fest
259 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Aroma Vape Fest v Shake and Vape balení představuje festival rozličných chutí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aroma Vape Fest v Shake and Vape balení určeno pro namíchání vlastního e-liquidu.

Příchuť: Jedinečná příchuť plná originálních tónů, které dají zapomenout na hektický shon. Opravdové potěšení pro milovníky bohatých a hlubokých chutí si Vás podmaní dominantním kávovým aroma poskytujícím silný a robustní základ. Hořkost kávy vyvažuje mléčná čokoláda svou sladkostí a hladkostí. Luxusní koncert chutí pak zakončuje kapka kvalitního bourbonu s náznakem dřeva a vanilky. Skutečně speciální příchuť pro výjimečné příležitosti.

Nová řada aromat Shake and Vape Vape Fest představuje festival chutí a uspokojí milovníky ovocných směsí i tabákových a sladkých aromat. Ať už sáhnete po  lahodné exotice v podobě šťavnatého ananasu a krémového kokosu, s nakyslým citrusovým základem a svěží mátou nebo třeba po sladké čokoládě s kávou a kořeněným bourbonem či po tabákové chuti s vanilkou a karamelem, Vaše chuťové pohárky dostanou to co chtějí. Díky praktickému Shake and Vape balení stačí  pouze dolít bázi, vše pořádně promíchat a pak už si jen užívat prvotřídní e-liquid.

Pečlivá výroba probíhá přímo v České republice. V zařízeních, která splňují striktní nařízení, se za přísného dohledu využívají pouze ty nejlepší a nejkvalitnější suroviny. Jen tak může být vždy a s naprostou jistotou zaručen dokonalý výsledný produkt, který splňuje veškerá očekávání. Právě silný důraz na špičkovou výrobu odděluje kvalitní příchutě od těch průměrných.

Jedná se o vysoce koncentrované příchutě, ne o hotové náplně. Příchuť je potřeba smíchat s bází obsahující propylen glykol a/nebo rostlinný glycerol.

Parametry:
20ml příchutě v 60ml lahvičce.