Zaregistrujte se a získejte nárok na věrnostní slevu!

VapeTown - Havana - Rum a tabák

239 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Příchuť VapeTown v Shake and Vape balení určená pro namíchání vlastního e-liquidu. 

Havana - Kromě krásných zlatavých pláží si na Kubě můžete mimo jiné užít i věhlasný rum a neméně slavný doutníkový tabák. A právě tyto dvě delikatesy na Vás teď čekají i v této prvotřídní příchuti. Lehký nádech vanilky, karamelu a kakaa skvěle vyvažuje jemný alkohol a dokonale se hodí k výrazně aromatickému doutníkovému tabáku, který vyniká svou zemitou chutí, která přechází do mírně nasládlé koncovky.  

Vydejte se na cestu kolem světa plnou výrazných a velmi dobře známých chutí, které jsou tak typické pro věhlasná města. Ve Vídni si vychutnáte výtečný štrúdl, Paříž pro Vás zase připravila nadýchané makronky a třeba v Milánu je pro Vás připraveno cappuccino s bohatou mléčnou pěnou. Lahůdky z celého světa v jedné kvalitní sérii příchutí lákají na intenzivní a originální příchutě, jenž dokáží zaujmout už při prvním potahu. Všechny jsou k dostání ve formě shake and vape, do lahvičky tak stačí dolít vlastní bázi, vše pořádně promíchat a můžete vapovat. 

Pečlivá výroba probíhá přímo v České republice. V zařízeních, která splňují striktní nařízení, se za přísného dohledu využívají pouze ty nejlepší a nejkvalitnější suroviny. Jen tak může být vždy a s naprostou jistotou zaručen dokonalý výsledný produkt, který splňuje veškerá očekávání. Právě silný důraz na špičkovou výrobu odděluje kvalitní příchutě od těch průměrných. 

Jedná se o vysoce koncentrované příchutě, ne o hotové náplně. Příchuť je potřeba smíchat s bází obsahující propylen glykol a/nebo rostlinný glycerol.  

Parametry:
20ml příchutě ve 120ml lahvičce.
50PG / 50 VG
Doba zrání 5-7 dní