Zaregistrujte se a získejte nárok na věrnostní slevu!

Vaporesso OSMALL 2 elektronická cigareta 450mAh

359 Kč

Zvolte variantu

Detailní informace

Barva: Černá
Skladem
359 Kč

Detailní popis produktu

Elektronická cigareta Vaporesso OSMALL 2 Pod Kit

 
Nová generace kompaktního POD systému Vaporesso OSMALL má nejen nový design, ale i větší kapacitu integrované baterie. Rozměry těla činí 86,8 x 26,5 x 13,5 mm, což je idealní velikost do ruky. Perfektní ergonomii ještě doplňuje také příjemně tvarovaný náustek pro co nejkomfortnější vapování. Samotné žhavení probíhá u modelu OSMALL 2 automaticky potažením z příjemného náustku.
 
Nový model má zvětšenou kapacitu integrované baterie na 450 mAh, která se dobíjí pomocí běžně používaného USB-C konektoru. Cartridge, neboli POD má integrovanou žhavící spirálu s odporem 1,2 Ohm, která je vyrobená z mesh pletiva. Objem cartridge je 2 ml a pro plnění se používá boční otvor krytý zátkou. Třešničkou na dortu je inovativní SSS Leak-Resistant technologii, která se postará o čisté užívání bez protékajícího liquidu a kondenzace. Druhá generace modelu OSMALL je zároveň zpětně kompatibilní také s cartridgemi z prvního modelu OSMALL a opačně.
 
 

vaporesso-osmall-2-pod-kit-desc-7pngObsah balení:
1x VAPORESSO OSMALL 2 baterie
1x VAPORESSO OSMALL 2 cartridge 1,2ohm
1x USB-C kabel

 

 

 

 

vaporesso-osmall-2-pod-kit-desc-4pngPOD Cartridge:

Objem cartridge je 2 ml a pro plnění se používá boční otvor krytý zátkou. Třešničkou na dortu je inovativní SSS Leak-Resistant technologii, která se postará o čisté užívání bez protékajícího liquidu a kondenzace. Druhá generace modelu OSMALL je zároveň zpětně kompatibilní také s cartridgemi z prvního modelu OSMALL a opačně.

Doplňkové parametry

Kategorie: POD systémy
Rozměry: 26,5 x 13,5 x 86,8mm
Kapacita baterie: 450 mAh
Objem cartridge: 2 ml
Odpor cartridge: 1,2 ohm (mesh pletivo)
Dobíjení: USB-C port (5V / 0.5A)