Zaregistrujte se a získejte nárok na věrnostní slevu!

Voopoo Drag 3 TPP-X 177W GRIP 5,5ML FULL KIT

Značka: VOOPOO
1 649 Kč

Zvolte variantu

Detailní informace

Barva: Červená
Skladem
1 649 Kč

Detailní popis produktu

Voopoo DRAG 3 TPP-X sada

Jeho předchůdci měli velký úspěch, proto v této řadě výrobce pokračuje a přichází s nástupcem, sadou DRAG 3 TPP-X 177 W. I u tohoto modelu se setkáme se skvělým a precizním zpracováním, výrobce používá kvalitní materiály jako je zinková slitina a kůže. Jednoduché a čisté linie, vyražené logo v kůži, to vše napomáhá luxusnímu vzhledu.

Grip pracuje s výkonem až 177W a použijete do něj dvě baterie typu 18650. Nabíjení probíhá přes USB-C port umístěný ve spodní části gripu pod tlačítky. Výhodou je podpora "quick charge" a tím se nabíjecí proces zrychlí až o 50%.  Barevný OLED displej přispívá k příjemného používání modu. Najdete na něm všechny potřebné informace.

O bezproblémové fungování gripu se stará pokročilý GENE.FAN 2.0 čip. Extrémně rychlé žhavení doplňuje stabilní výstupní výkon, díky němuž si užijete stále stejně skvělý požitek z vapování. Pro méně zkušené vapery je připraven SMART režim, který za ně nastaví vhodný výkon a omezí jeho maximální hodnotu. Na zkušené vapery pak čeká RBA režim s maximálním výkonem 80W. Jakmile dosáhnete 80W, Drag 3 se automaticky přepne do SUPER režimu, který Vám umožní naplno využít potenciál modu a jeho 177W. Vše si pohodlně nastavíte pomocí displeje a nového uživatelského prostředí.

Součástí sady je luxusní tank TPP-X, který je především určen pro potah přímo do plic (DL), ale je konstruován tak, aby mohl dobře fungovat i s utaženějším potahem MTL.  Po odšroubování horní části s náustkem jej jednoduše naplníte. Tank má velkou kapacitu 5,5 ml a samozřejmě nechybí regulace přívodu vzduchu. Součástí balení jsou dvě žhavící hlavy slibující mraky páry typu TPP s odporem 0,15 a 0,2 ohmu. Výměna žhavících hlav je velice snadná, stačí jen vysunout a nasunout.

 

Obsah balení:drag-3-tpp-x-kit-voopoo balení

1x Drag 3 mod
1x TPP-X Pod Tank 5,5ml
1x žhavící hlava TPP-DM2 0,2Ω (40W-60W)
1x žhavící hlava TPP-DM3 0,15Ω (80W-100W)
1x USB-C kabel

 

 

 

 


authentic-voopoo-drag-3-177 baterieBaterie:

Do tohoto gripu patří 2 baterie typu 18650 a vkládají se zespod gripu.  Nabíjet můžte buďto přímo v zařízení pomocí portu USB-C nebo v externí nabíječce. Nabíjecí port USB-C je umístěn ve spodní části modu pod tlačítky.

 

 

 


Funkce:Drag-3-tpp-x-kit-voopoo funkce

Na přehledném displeji gripu se zobrazují všechny potřebné informace: výkon, použitý režim, počet potahů, délku potahu, odpor žhavící hlavy a samozřejmě stav baterie. Ovládání pomocí tlačítek je uživatelsky velmi příjemné. Ochrana proti přebití, podbití, přehřátí i obrácené polaritě baterií je samozřejmostí. Těšit se můžete hned na několik režimů, jak pro běžné uživatele, tak pro pokročilé vapery.

 

 

 

 


drag 3 tankTank TPP-X:

Luxusní tank s kapacitou 5,5 ml má boční plnění, díky němuž se vyhnete protékání. Po stisknutí tlačítka otočíte horní částí a bočním otvorem naplníte a otočíte zpět. Tank je vybaven dětskou pojistkou nabíplní jednoduše po odšroubování horní části s náustkem, o skvělý požitek z vapování se postará funkční regulace přívodu vzduchu. 

 

 

 

 

 


Žhavící hlava a plnění:_vyrp15_543105plneni

Do tanku MAAT patří žhavící hlavy typu TPP-DM. Žhavící hlava se do tanku nešroubuje, stačí jednoduše zasunout. Obě přiložené žhavící hlavy jsou s nízkoodporové a určené pro potah přímo do plic (DL)

Není určeno pro náplně s obsahem nikotinu!

Doplňkové parametry

Kategorie: Bateriové Gripy, MODy
Rozměry: 140mm x 50,25mm x 25mm
Objem: 5,5ml
Výkon: 5W-177W
Režimy: Smart/RBA/Super/TC
Podporovaný odpor: 0,1Ω-3Ω
Baterie: 2x 18650 (alespoň 25A) – není součástí balení
Dobíjení: USB-C port (5V/2A)
Závit: 510 a odpružený kontakt
Materiál: zinková slitina, kůže, PCTG