Zaregistrujte se a získejte nárok na věrnostní slevu!

VOOPOO MAAT TANK CLEAROMIZER 6,5ML

Značka: VOOPOO
795 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

VOOPOO MAAT TANK CLEAROMIZER 6,5ML

Nízkoodporový tank, který nabízí skvělý požitek s DL vapování, to je Voopoo MAAT. Tento do detailu propracovaný tank MAAT je vyroben z nerezové oceli a skla, zaujme svým precizním zpracováním.

Tento tank je kompletně rozebiratelný, má vrchní plnění, kdy po odšroubování horní části s náustkem jej jednoduše naplníte. Tank má úctyhodnou kapacitu 6,5 ml, takže si s ním užijete dlouhé hodiny vapování bez nutnosti plnění. Samozřejmě nechybí regulace přívodu vzduchu, MAAT tank disponuje inovativním spodním airflow s plynulou regulací. Clearomizer má důmyslnou vnitřní konstrukci, která efektivněji dopravuje vzduch ke žhavící spirálce a zároveň ukládá nadbytečný kondenzát ve spodní části, aby nedocházelo k častým únikům e-liquidu.

Součástí balení jsou dvě žhavící hlavy slibující skvělý náběh žhavení a mraky páry typu TPP s odporem 0,15 a 0,2 ohmu. Výměna žhavících hlav je velice snadná, stačí jen vysunout a nasunout.

Voopoo MAAT tank jistě patří mezi velmi povedené clearomizery určené pro přímý potah a oblíbí si jej každý milovník perfektní chuti a bohaté páry.

 
Obsah balení:matt tank
 
1x clearomizér VooPoo Maat New Tank (6,5 ml)
1x náhradní pyrexové tělo (5 ml)
1x žhavící tělísko VooPoo TPP-DM2 (0,2 ohm)
1x žhavící tělísko VooPoo TPP-DM3 (0,15 ohm)
1x sada náhradních těsnění

 

 

 

plnění maat

 

 

Plnění: 

Po odšroubování horního víčka s náustkem snadno naplníte plnícími otvory

 

 

 

 

maat demont

Vylepšená konstrukce: vnitřní konstrukce byla speciálně navržena pro tvorbu obrovského množství páry s perfektním přenosem chutí e-liquidu. Ve spodní části clearomizeru naleznete inovativní systém airflow s plynulou regulací.

 

 

 

 

 

 

 

10400_voopoo-tpp-dm4-zhavici-hlava-03ohmŽhavící hlava: Do tanku MAAT patří žhavící hlavy typu TPP-DM. Žhavící hlava se do tanku nešroubuje, stačí jednoduše zasunout. Obě přiložené žhavící hlavy jsou s nízkoodporové a určené pro potah přímo do plic (DL)

 

Není určeno pro náplně s obsahem nikotinu!

Doplňkové parametry

Kategorie: Voopoo
Rozměry: Ø26 x 52mm
Objem Tanku: 6,5ml
Závit: 510