Zaregistrujte se a získejte nárok na věrnostní slevu!

X4 BAR bez nikotinu, jednorázová e-cigareta,Lychee Ice

159 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

X4 BAR

Jednorázová elektronická cigareta X4 BAR vám nabízí vapování bez nutností péče o elektronickou cigaretu, vapování si tak užijete bez starostí.

Pokud zvažujete přechod z klasicých cigaret ale nejste si jisti, zda vám elektronická cigareta bude vyhovovat, je pořízení nejprve jednorázové e-cigarety určitě dobrá volba. Hodí se ale i zkušeným uživatelům, když zrovna jejich elektronická cigareta je vybitá, zapomenete ji doma atd.

Exotická pochoutka v podobě výrazně sladkého liči je neskutečně šťavnatá a plná výrazné chuti, které na jazyku zůstává ještě dlouho po potahu. Osvěžující koncovce dominuje chladivý efekt.

Vychutnejte si výrazné a sladké potahy plné ovocných tónů, v tomto případě bez nikotinu. X4 Bar nabízí integrovanou baterii o kapacitě 550mAh, kterou není potřeba nabíjet a 2ml nádržku již naplněnou skvělým e-liquidem, který není třeba doplňovat.

Použití je velice jednoduché, stačí vytáhnout z obalu a můžete okamžitě vapovat. Nic nenastavujete, neplníte, nečekáte na nasáknutí žhavící hlavy.
 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektronická cigareta
Kapacita baterie: 550 mAh (nenabíjecí)
Kapacita cartridge: 2 ml
Počet potahů: 600
Obsah nikotinu: 0 mg